HC Záhoráci Stupava/Malacky

HC Záhoráci Stupava/Malacky pozýva na stretnutie o budúcnosti klubu

Vážení priatelia klubu HC Záhoráci, pozývame Vás na stretnutie, kde budeme diskutovať o budúcnosti nášho hádzanárskeho klubu.

Spoločne tvoríme víziu fungovania klubu až do roku 2028

Naša agenda je ambiciózna a dôležitá – vytvoriť víziu fungovania klubu až do roku 2028. Stretnutie sa uskutoční 24. mája 2024 od 16:30 do 18:00 hod. v spoločenskej sále MCK (Mestské centrum kultúry) na 1. poschodí Spoločenského domu na Mierovom námestí v Malackách. Vaša účasť a názory sú pre nás nesmierne dôležité, pretože spoločne môžeme zabezpečiť, aby klub Záhoráci napredoval a bol hrdosťou nášho regiónu.

Upravte si program a príďte na stretnutie

Hráči, rodičia, sponzori a všetci priatelia HC Záhoráci, upravte si svoj program tak, aby ste sa mohli zúčastniť tohto stretnutia. Chceme vám predstaviť naše plány a ciele na nadchádzajúce obdobie. Tešíme sa na stretnutie a na plodnú diskusiu.

Po stretnutí vás čaká extraligový zápas

Po skončení stretnutia sa presunieme do ŠH Malina na posledný domáci extraligový zápas proti ŠKP Bratislava. Zápas začína o 19:30 hod. a tešíme sa na vašu podporu.

Neváhajte a príďte na toto dôležité stretnutie, kde spoločne vytvoríme budúcnosť nášho klubu. Tešíme sa na vás!

Váš HC Záhoráci Stupava/Malacky

HC Záhoráci Stupava/Malacky